Lawendowy Zaułek Apartamenty

Aromatyczny weekend z jogą!

Zarezerwuj do 20 kwietnia 2022 aby otrzymać 10% rabatu!

Kiedy: od piątku 13 maja do niedzieli 15 maja
Gdzie: apartamenty Lawendowy Zaułek, ul. Różana 6, 76-211 Dębina
Cena: 890 zł

Rezerwacja: debina@lawendowyzaulek.pl

Obowiązuje zadatek w wysokości 300 zł, płatne przelewem. Pozostała kwota płatna na miejscu w dniu przyjazdu.

Zapewniamy:

1.Zakwaterowanie w komfortowych apartamentach, w pokojach dwuosobowych.
2.Pełne wyżywienie, dostępna opcja wegetariańska.
3. Bliskość urokliwej plaży i lasu.
4. Codzienne praktyki jogi, które jeśli pogoda pozwoli będą odbywały się na świeżym powietrzu, na plaży lub w ogrodzie. Daria zadba o potrzeby zarówno osób początkujących jak i zaawansowanych.
5. Warsztaty aromaterapii i kosmetyki naturalnej, na których doświadczysz mocy olejków eterycznych, dowiesz się jak ich bezpiecznie używać by wspierać swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne i dbać o siebie i swoich bliskich w sposób naturalny, przygotujesz mieszanki olejków do własnego użytku oraz naturalne kosmetyki z olejkami.
Proponowane przez nas wydarzenie jest nie tylko okazją do wypoczynku w harmonii z naturą, ale także do rozwoju osobistego. Wierzymy, że to czego się nauczysz wzbogaci Cię i wprowadzi pozytywne zmiany do Twojego życia.

Organizatorki:

Małgorzata Żebrowska z Lawendowego ZaułkaWspólnie z mężem stworzyliśmy miejsce wypoczynku dla siebie i naszych wspaniałych gości Lawendowy Zaułek w Dębinie. Od dawna marzyliśmy o tym aby móc wypoczywać nad morzem pośród przepięknej przyrody w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego. W związku z tym poszukiwaliśmy naszego miejsca. Udało nam się trafić do Dębiny, którą pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia. I tak rozpoczęła się nasza przygoda tworzenia miejsca gdzie można nabrać energii pośród dzikiej przyrody: morza, jeziora, lasów, a wszystko otulone jest aromatem lawendy, którą pielęgnuję w moim ogrodzie. Kocham ludzi i lubię dla nich tworzyć i organizować różnego rodzaju wydarzenia.
Moją pasją są podróże i lawenda. To one są motorem mojego działania. Z jednej strony dają mi energię do rozwoju a z drugiej koją moje ciało. Zachęcam do odwiedzenia naszego obiektu aby móc oderwać się choć na chwilę od codziennej gonitwy, pobyć wśród natury, wyciszyć swój umysł i nabrać nowej pozytywnej energii. Przyjmujemy gości wraz ich pupilami przez cały rok:)

Sylwia Szczepaniak z Aromatyczne rozkminki

Nazywam się Sylwia Szczepaniak i jestem konsultantką firmy doTERRA, doktorem nauk biologicznych i magistrem chemii oraz redaktorką kolumny popularnonaukowej w tygodniku Angora “Proszę wstać nauka idzie!”. Moją pasja jest biologia, psychologia, rysowanie oraz edukacja i popularyzacja nauki. Prywatnie jestem wysoko wrażliwą kobietą, żoną i mamą dwójki cudownych dzieci. Mam też bogate doświadczenia jeśli chodzi o różne dolegliwości i choroby oraz poszukiwania sposobów ich leczenia i łagodzenia. Włączenie olejków eterycznych dōTERRA do codziennych rytuałów moich i mojej rodziny okazało się strzałem w dziesiątkę - dlatego chcę dzielić się tym dobrem z innymi! Stopniowo wymieniłam część leków i preparatów medycznych oraz kosmetyków na olejki eteryczne, które zastosowane w odpowiedni sposób w odpowiednim momencie oszczędzają czas, stres i pieniądze. Rewelacyjnie sprawdzają się do pielęgnacji ciała i produkcji naturalnych kosmetyków. Ale przede wszystkim pomagają opiekować i przepracowywać emocje, co w dzisiejszym, zabieganym i odciętym od czucia świecie jest niezwykle ważne. W tym wymiarze aromaterapia doskonale łączy się z jogą i innymi technikami pracy z ciałem, które pomagają w kontakcie i przetwarzaniu emocji zarówno bieżących jak i tych głębiej zakopanych w naszym ciele, które mówią do nas przez bóle i inne objawy.

Daria Turowska

Namaste. Nazywam się Daria Turowska i jestem nauczycielką jogi.
Moja jogiczna podróż zaczęła się około 2012 roku, w którym poznałam czym jest medytacja. Zafascynowana medytacją i poszukiwaniem wewnętrznego rozwoju w roku 2017 rozpoczęłam regularną praktykę asan. W 2020 roku ukończyłam kurs instruktorski przy szkole dr Magdaleny Góreckiej w Poznaniu. Od tamtej pory aktywnie działam prowadząc zajęcia na terenie Słupska. Moje zajęcia cechuje przyjazna atmosfera, w której uczniowie odkrywają nowe możliwości swojego ciała i uczą się je akceptować. Cechuje mnie duża empatia i szacunek do ludzkich ograniczeń dlatego takie wartości staram się pokazywać także na macie. Joga to dla mnie również narzędzie terapeutyczne. Na macie potrafią wydarzać się wspaniałe przemiany. Prywatnie zaś jestem żoną, pasjonatką rozwoju wewnętrznego, duchowości, górskich wycieczek. Jestem studentką psychologii.

Dla osób, które zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu do 20 kwietnia przewidujemy 10% rabat.

Wstępny plan wydarzenia:

1. dzień piątek
17.00 Powitanie
17.00-18.00 joga
18.00- kolacja , integracja

2. dzień sobota
8.00-joga
9.00-Śniadanie
10.00-13.00 zajęcia aromaterapia i kosmetyka naturalna
13.00-16.00 czas wolny
16.00 -17.00 obiad
17.00-18.00 joga
18.00- kolacja , integracja

3. dzień niedziela
8.00-joga
9.00-Śniadanie
10.00-13.00 zajęcia aromaterapia i kosmetyka naturalna
13.00 –joga
14.00 – czas wolny wymeldowanie

Rezerwacji dokonujemy poprzez wiadomość na email debina@lawendowyzaulek.pl
Potwierdzenie rezerwacji otrzymacie Państwo na swój adres email.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem tel. 604952176

Powered by CuteNews
© Lawendowy Zaułek.
noclegi Wakacjon noclegi Dębina Lawendowy Zaułek Dębina